š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Ipplepen Area Rug - Clearance
| Collection: | Ipplepen |
|---|---|
| Colors: | White, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
Select Title
From $69.00
Ipplepen Area Rug - Clearanceā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Ipplepen |
|---|---|
| Colors: | White, Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |























