š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Irida Area Rug - Clearance
| Collection: | Irida |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Denim, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Irida Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Irida |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Denim, Gray, Medium Gray, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.43" |























