š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Itotia Marble Gray Area Rug
| Brand: | Hauteloom |
|---|---|
| Collection: | Itotia |
| Colors: | Light Gray, Silver Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester / 30% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |
Select Title
From $139.65
Original: $399.00
-65%Itotia Marble Gray Area Rugā
$399.00
$139.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand: | Hauteloom |
|---|---|
| Collection: | Itotia |
| Colors: | Light Gray, Silver Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polyester / 30% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Polyester |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Price Range: | $$$$$ (Affordable) |























