š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Iyana Area Rug - Clearance
| Collection: | Iyana |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |
Select Title
From $99.00
Iyana Area Rug - Clearanceā
$99.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Iyana |
|---|---|
| Colors: | Beige, Dark Brown, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.18" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.26" |























