š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Janek Handmade Galey Alix x LIVABLISS GAJA-2300 Area Rug
| Colors: | Charcoal, Ivory, Taupe |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $31.50
Original: $90.00
-65%Janek Handmade Galey Alix x LIVABLISS GAJA-2300 Area Rugā
$90.00
$31.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Charcoal, Ivory, Taupe |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























