š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Janek Handmade Galey Alix x LIVABLISS GAJA-2302 Area Rug
| Colors: | Charcoal, Gray, Ivory |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |
Select Title
From $90.00
Janek Handmade Galey Alix x LIVABLISS GAJA-2302 Area Rugā
$90.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Charcoal, Gray, Ivory |
|---|---|
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.28" |























