



Feizy Janson Transitional Stripes - Gray Area Rug
| Collection: | Janson |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: Wool, Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Casual,Farmhouse |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |
Original: $239.00
-65%$239.00
$83.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Janson |
|---|---|
| Colors: | Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: Wool, Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.5" |
| Styles: | Transitional,Casual,Farmhouse |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.5" |























