š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Jase Shag Area Rug
| Collection: | Jase |
|---|---|
| Colors: | Beige, Ivory, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Jase Shag Area Rugā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jase |
|---|---|
| Colors: | Beige, Ivory, Medium Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.01" |























