š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now














Jola Taupe Area Rug - Clearance
| Collection: | Jola |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |
Select Title
From $55.65
Original: $159.00
-65%Jola Taupe Area Rug - Clearanceā
$159.00
$55.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jola |
|---|---|
| Colors: | Beige, Taupe, Medium Gray, Medium Brown, Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.77" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.85" |























