š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Jonia Teal Floralnature Modern Area Rug
| Collection: | Jadine |
|---|---|
| Colors: | Teal, Green, Medium Gray, Taupe, Light Brown, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Jonia Teal Floralnature Modern Area Rugā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jadine |
|---|---|
| Colors: | Teal, Green, Medium Gray, Taupe, Light Brown, Charcoal |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























