š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Jovana Area Rug
| Collection: | Jovana |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Off - White, Rust, Beige, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | 0.35 |
| Pile Height: | 0.35" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Jovana Area Rugā
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Jovana |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Charcoal, Off - White, Rust, Beige, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | 0.35 |
| Pile Height: | 0.35" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























