š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Juan Beige Area Rug - Clearance
| Collection: | Juan |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Juan Beige Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Juan |
|---|---|
| Colors: | Beige, Gray, Medium Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























