š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Juana Cream Area Rug - Clearance
| Collection: | Juana |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $39.00
Juana Cream Area Rug - Clearanceā
$39.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Juana |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 85% Polypropylene, 15% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.35" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.47" |























