š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now


Juji Burnt Orange Wool Rug - Clearance
| Collection: | Juji |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, White, Burnt Orange, Light Sage, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 90% NZWool, 10% Viscose / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |
Select Title
From $66.15
Original: $189.00
-65%Juji Burnt Orange Wool Rug - Clearanceā
$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Juji |
|---|---|
| Colors: | Burgundy, White, Burnt Orange, Light Sage, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 90% NZWool, 10% Viscose / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.2" |























