🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



















Julie Ivory & Brown Area Rug
| Collection: | Julie |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Julie Ivory & Brown Area Rug—
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Julie |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.51" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























