š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now













Kabugao Handmade Premium Wool Rug - Clearance
| Collection: | Kabugao |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Peach, Blue, Charcoal, Red, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 46% Wool, 54% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Kabugao Handmade Premium Wool Rug - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kabugao |
|---|---|
| Colors: | Light Gray, Peach, Blue, Charcoal, Red, Olive |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 46% Wool, 54% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.27" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























