š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now




Kadin Beige Abstract Area Rug - Clearance
| Collection: | Kadin |
|---|---|
| Colors: | Light Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Kadin Beige Abstract Area Rug - Clearanceā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kadin |
|---|---|
| Colors: | Light Brown |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | Face: 70% Wool, 30% Viscose |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.31" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























