





Feizy Kaelani Transitional Geometric - Brown/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Kaelani |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Jute, Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kaelani |
|---|---|
| Colors: | Dark Red, Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: Jute, Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























