š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Kagawasan Area Rug
| Collection: | Kagawasan |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 90% Viscose, 10% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $79.00
Kagawasan Area Rugā
$79.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kagawasan |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Gray, Medium Gray, Light Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 90% Viscose, 10% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























