š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Marash 4605 Gray Area Carpet - Clearance
| Collection: | MARASH |
|---|---|
| Colors: | Gray, Silver Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional,Farmhouse |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Marash 4605 Gray Area Carpet - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | MARASH |
|---|---|
| Colors: | Gray, Silver Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Traditional,Farmhouse |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |























