š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Marash Leopard Print KMRSH-4612 Area Rug - Clearance
| Collection: | MARASH |
|---|---|
| Colors: | Off White, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Animal Print,Farmhouse |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |
Select Title
From $59.00
Marash Leopard Print KMRSH-4612 Area Rug - Clearanceā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | MARASH |
|---|---|
| Colors: | Off White, Gray, Ivory |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.25" |
| Styles: | Animal Print,Farmhouse |
| Backing: | Polypropylene |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.32" |























