




Feizy Kaia Transitional Medallion - Tan/Ivory/Orange Area Rug
| Collection: | Kaia |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Orange |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Viscose, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Vintage,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $259.00
-65%$259.00
$90.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kaia |
|---|---|
| Colors: | Tan, Ivory, Orange |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Viscose, Polyester / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Vintage,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























