š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Description
| Collection: | Kaiko |
|---|---|
| Colors: | Camel |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Main: 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 4" |

| Collection: | Kaiko |
|---|---|
| Colors: | Camel |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Main: 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 4" |
Original: $69.00
-65%$69.00
$24.15