š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Kalkin Light Brown Area Rug
| Collection: | Kalkin |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Light Gray, Olive, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Kalkin Light Brown Area Rugā
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kalkin |
|---|---|
| Colors: | Light Brown, Light Gray, Olive, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polypropylene, 50% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.47" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 1.02" |























