š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Kamand Area Rug
| Collection: | Kamand |
|---|---|
| Colors: | Navy, Blue, Denim |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.98" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Kamand Area Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kamand |
|---|---|
| Colors: | Navy, Blue, Denim |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.35" |
| Fringe Length: | 0.98" |























