š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Kamey Handmade Becki Owens x LIVABLISS BOKY-2304 Area Rug - Clearance
| Colors: | Beige, Peach, Ivory |
|---|---|
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 4" |
Select Title
From $47.25
Original: $135.00
-65%Kamey Handmade Becki Owens x LIVABLISS BOKY-2304 Area Rug - Clearanceā
$135.00
$47.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Beige, Peach, Ivory |
|---|---|
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Jute |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
| Fringe Length: | 4" |























