š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now








Kamil Gray Solid Area Rug - Clearance
| Collection: | Kamil |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |
Select Title
From $69.00
Kamil Gray Solid Area Rug - Clearanceā
$69.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kamil |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100% Polyester / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.51" |























