š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Karla Area Rug - Clearance
| Collection: | Karla |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Charcoal, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Karla Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Karla |
|---|---|
| Colors: | Silver Gray, Charcoal, Gray, Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 100% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.47" |























