





Feizy Kasbah Transitional Moroccan - Tan/Orange/Gray Area Rug
| Collection: | Kasbah |
|---|---|
| Colors: | Tan, Orange, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $399.00
-65%$399.00
$139.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kasbah |
|---|---|
| Colors: | Tan, Orange, Gray |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100%Wool |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Bohemian & Eclectic,Casual |
| Backing: | N/A |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























