š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now






Kasia Area Rug - Clearance
| Collection: | Kasia |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $52.15
Original: $149.00
-65%Kasia Area Rug - Clearanceā
$149.00
$52.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kasia |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.16" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























