š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Kass Leopard Print Area Rug - Clearance
| Collection: | Kass |
|---|---|
| Colors: | Off White, Black, Medium Gray, Slate Blue, Camel |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Kass Leopard Print Area Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kass |
|---|---|
| Colors: | Off White, Black, Medium Gray, Slate Blue, Camel |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.63" |























