




Feizy Katari Transitional Floral & Botanical - Blue/Green/Gray Area Rug - Clearance
| Collection: | Katari |
|---|---|
| Colors: | Blue, Green, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Vintage,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Original: $199.00
-65%$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Katari |
|---|---|
| Colors: | Blue, Green, Gray |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: 100%Polypropylene / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.39" |
| Styles: | Transitional,Vintage,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























