


Feizy Keaton Transitional Solid - Gray/Taupe Area Rug - Clearance
| Collection: | Keaton |
|---|---|
| Colors: | Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Casual,Scandinavian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |
Original: $739.00
-65%$739.00
$258.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Keaton |
|---|---|
| Colors: | Gray, Taupe |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | Face: 100%Wool / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.4" |
| Styles: | Transitional,Casual,Scandinavian |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.4" |























