



Feizy Keats Transitional Abstract - Blue/Ivory/Yellow Area Rug - Clearance
| Collection: | Keats |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory, Yellow |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.41" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |
Original: $189.00
-65%$189.00
$66.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Keats |
|---|---|
| Colors: | Blue, Ivory, Yellow |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polypropylene, Polyester / Warp: Jute |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.41" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Jute |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.41" |























