š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Keegan Area Rug
| Collection: | Keegan |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Sandstone, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $59.15
Original: $169.00
-65%Keegan Area Rugā
$169.00
$59.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Keegan |
|---|---|
| Colors: | Taupe, Sandstone, Beige |
| Construction: | Hand Woven |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.55" |























