š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now










Keller Area Rug - Clearance
| Collection: | Keller |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $13.65
Original: $39.00
-65%Keller Area Rug - Clearanceā
$39.00
$13.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Keller |
|---|---|
| Colors: | Light Gray |
| Construction: | Hand Tufted |
| Material: | 50% NZ Wool, 50% Viscose |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Contemporary |
| Backing: | Canvas |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.39" |























