š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Kenelm Area Rug
| Collection: | Kenelm |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Off White, Olive, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | 0.35 |
| Pile Height: | 0.35" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Kenelm Area Rugā
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kenelm |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Light Gray, Off White, Olive, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polyester |
| Pile: | 0.35 |
| Pile Height: | 0.35" |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.39" |























