š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Kerem Cream Thick Luxe Damask Rug
| Collection: | Kerem |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Mustard, Light Gray, Medium Brown, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.34" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |
Select Title
From $31.15
Original: $89.00
-65%Kerem Cream Thick Luxe Damask Rugā
$89.00
$31.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kerem |
|---|---|
| Colors: | Cream, Charcoal, Mustard, Light Gray, Medium Brown, Light Brown |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 50% Polyester, 50% Polypropylene |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.34" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.43" |
| Fringe Length: | 0.43" |























