š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Livabliss Alta Shag Machine Woven Surya ASG-2305 Area Rug
| Collection: | Kilgetty |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Gray, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.36" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Livabliss Alta Shag Machine Woven Surya ASG-2305 Area Rugā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kilgetty |
|---|---|
| Colors: | Gray, Light Gray, Medium Gray, Off - White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Plush Pile |
| Pile Height: | 1.97" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 2.36" |























