š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now









Killearn Area Rug - Clearance
| Collection: | Killearn |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe, Blue, Navy, Ice Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 20% Polyester, 20% Viscose, 60% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |
Select Title
From $45.15
Original: $129.00
-65%Killearn Area Rug - Clearanceā
$129.00
$45.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Killearn |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe, Blue, Navy, Ice Blue |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 20% Polyester, 20% Viscose, 60% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.12" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1" |























