š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Kimani Area Rug
| Collection: | Kimani |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |
Select Title
From $62.65
Original: $179.00
-65%Kimani Area Rugā
$179.00
$62.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kimani |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Sandstone, Taupe |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | 100% Wool |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.24" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.35" |























