š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now












Kimi Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BOKM-2305 Area Rug - Clearance
| Colors: | Light Brown, Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 70% Jute, 30% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1.77" |
$160.00
Kimi Machine Woven Becki Owens x LIVABLISS BOKM-2305 Area Rug - Clearanceā
$160.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Colors: | Light Brown, Black |
|---|---|
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 70% Jute, 30% Polypropylene |
| Pile: | No Pile |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 1.77" |























