š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now

Kiyo Area Rug - Clearance
| Collection: | Kiyo |
|---|---|
| Colors: | Sage, Dark Purple, Off White, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 0.5" |
Select Title
From $69.65
Original: $199.00
-65%Kiyo Area Rug - Clearanceā
$199.00
$69.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kiyo |
|---|---|
| Colors: | Sage, Dark Purple, Off White, Medium Gray, Dark Brown |
| Construction: | Hand Knotted |
| Material: | Face: 100% Wool / Warp: 100% Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.2" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.25" |
| Fringe Length: | 0.5" |























