š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Klinan Area Carpet - Clearance
| Collection: | Klinan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dusty Coral, Light Gray, Ivory, Burgundy, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |
Select Title
From $34.65
Original: $99.00
-65%Klinan Area Carpet - Clearanceā
$99.00
$34.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Klinan |
|---|---|
| Colors: | Charcoal, Dusty Coral, Light Gray, Ivory, Burgundy, Navy |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Polypropylene |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.1" |
| Styles: | Transitional,Bohemian |
| Backing: | Outdoor Latex |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.12" |























