š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now







Kohaku Black Area Rug
| Collection: | Kohaku |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |
Select Title
From $20.65
Original: $59.00
-65%Kohaku Black Area Rugā
$59.00
$20.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kohaku |
|---|---|
| Colors: | Black, Charcoal, Light Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.71" |
| Styles: | Transitional,Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.79" |























