š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now





Kuzey Area Rug - Clearance
| Collection: | Kuzey |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.83" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Kuzey Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Kuzey |
|---|---|
| Colors: | Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 70% Polypropylene, 30% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.79" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.83" |























