š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now



Laila Light Charcoal Area Rug - Clearance
| Collection: | Laila |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Wool, 30% Nylon |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |
Select Title
From $59.00
Laila Light Charcoal Area Rug - Clearanceā
$59.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Laila |
|---|---|
| Colors: | Medium Gray |
| Construction: | Hand Loomed |
| Material: | 70% Wool, 30% Nylon |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.19" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | India |
| Thickness: | 0.43" |























