






Feizy Laina Transitional Abstract - Tan/Blue Area Rug
| Collection: | Laina |
|---|---|
| Colors: | Tan, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |
Original: $109.00
-65%$109.00
$38.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Laina |
|---|---|
| Colors: | Tan, Blue |
| Construction: | Machine Made |
| Material: | Face: Polyester, Polypropylene / Warp: Cotton |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Transitional,Casual |
| Backing: | Cotton |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.28" |























