š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
















Lajos Brown Checkered Shag Rug - Clearance
| Collection: | Lajos |
|---|---|
| Colors: | Brown, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Main: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |
Select Title
From $24.15
Original: $69.00
-65%Lajos Brown Checkered Shag Rug - Clearanceā
$69.00
$24.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Lajos |
|---|---|
| Colors: | Brown, White |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Main: 100% Polyester |
| Pile: | High Pile |
| Pile Height: | 0.55" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.55" |























