š Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now











Laton Area Rug - Clearance
| Collection: | Laton |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Dark Red, Burnt Orange, Light Sage, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Olefin |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
Select Title
From $17.15
Original: $49.00
-65%Laton Area Rug - Clearanceā
$49.00
$17.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Collection: | Laton |
|---|---|
| Colors: | Dark Brown, Tan, Dark Red, Burnt Orange, Light Sage, Beige |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 100% Olefin |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.15" |
| Styles: | Contemporary |
| Outdoor Safe: | Yes |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |























